KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12599096
nr 1259 9096
Färgkrita
M G Richardsaon, blommor i vas, signerad, 58x42
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:31:49
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)